Planując zbliżający się już olbrzymimi krokami letni urlop i poszukując odpowiedniego miejsca nie sposób pominąć Zakopanego. Ten wyjątkowy kurort uwielbiany zarówno przez polskich jak i zagranicznych turystów ze względu na niesamowite położenie, pośród pasma Tatr oferuje moc atrakcji wiążących się z aktywnym wypoczynkiem przez cały rok. Zimą na przyjezdnych czekają idealnie utrzymane trasy narciarskie, a w pozostałych porach roku Zakopane zaprasza turystów na górskie wędrówki.

Żeby zapewnić odwiedzającym gościom komfortowe warunki wypoczynku baza lokalowa oprócz miejsc w pensjonatach czy schroniskach młodzieżowych oferuje również luksusowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe o wysokim standardzie wyposażenia pokoi. Zlokalizowane są one w najpiękniejszych rejonach miasta.

Turystów, którzy oczekują ciszy i spokoju z pewnością zadowoli oferta miejsc noclegowych położonych z dala od gwaru i hałasu miejskiego, a goście którzy preferują życie towarzyskie bez kłopotu znajdą luksusowe apartamenty niedaleko Centrum.Wysoka jakość noclegów jakie poleca Zakopane swoim standardem warunków lokalowych nie odbiega od oferty nawet najpopularniejszych kurortów egzotycznych.

Urlopowicze mogą liczyć na wiele atrakcji takich jak miedzy innymi możliwość korzystania z usług salonów Spa, pływalni krytych czy sauny. Na turystów czekają również smaczne dania z kuchni góralskiej, które podawane są zazwyczaj przy dźwiękach zakopiańskich muzyków.Tak bogata oferta bazy noclegowej jaką przygotowało Zakopane na pewno jest wstanie zadowolić każdego spędzającego w górach urlop turystę zarówno poszukującego błogiego spokoju jak również aktywnego wypoczynku czy bezpośredniego obcowania z naturą Tatrzańskich krajobrazów.
.
<< Poprzedni
Następny >>