Wiadome jest, że nasz kraj, jakim jest Polska jest pełen atrakcji i nieznanych miejsc. Ludzie częstokroć zastanawiają się na jakim obszarze te miejsca znajdować. Jedni uważają, że nigdzie indziej nie znajdą takiego spokoju jak na wsi, a inni, że miasto, które tętni życiem daje im niezwykłego kopniaka do pracy. Cóż, jak można zauważyć zdania są różnorodne.

Nic dziwnego, ponieważ upodobania ludności są tak barwne niczym wiosenny ogród.

Wieś posiada sporo swoich zalet a dokładniej:
malutki ruch na drodze, dzięki czemu można w spokoju chodzić na spacery, cisza i sielskość dają chwilę na odnowienie sił, nasze płuca też mogą odetchnąć, bo jest lepszej jakości powietrze, swoboda posiadania zwierzęcia, możliwość posiadania swojego ogrodu, pola uprawnego. oszczędzanie pieniędzy. Jak widać - zalet jest sporo, aczkolwiek należy zapoznać się także z wadami: mało możliwości, brak miejsc, w które można się wybrać ze znajomymi, niebezpieczne urządzenia rolnicze, każdy każdego zna. Wszystko ma swoje wady i zalety. Także nie należy się kierować tym, co ktoś inny powiedział, a najlepiej wypróbować na własnej skórze. Skoro mamy już zalety i wady mieszkania na wsi, to wypada zrobić to samo z miastem.

Spójrzmy: jest większa ilość sklepów, do których dotrzesz nawet na nogach, nie ma kłopotów z komunikacją, dużo możliwości, restauracje, bary, puby, dużo atrakcji, znacząca anonimowość. Przejdźmy do wad: złej jakości powietrze, duży ruch, wrzawa i gwar, malutka ilość zwierząt, mało zieleni. Może zdarzyć się tak, że niektóre z podanych opcji ktoś przyporządkuje do całkiem innej grupy albo na odwrót. Ludzie mają swoje upodobania.

Jedni lubią to, a drudzy coś innego. Przez to, na świecie rozwija się tak wiele różnych rzeczy, świat nie jest jednostajnyjednakowy. NOWINKA! Najmniejszą wsią w Polsce jest usytuowany na Górnym Śląsku. Przypuszczalnie mieszkają tam tylko dwie osoby.

Nie ulega wątpliwości, że największym miastem jest Warszawa, a kolejnymi po niej są Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań. Zadecyduj mieszkać tam, gdzie ty czujesz się najkorzystniej, a wtedy z pewnością będziesz szczęśliwy!.